רשתות חדרי כושר אשר מפעילות אתר אינטרנט עומדות בפני כמה אתגרים טכניים משמעותיים. מחד, האתר הוא נכס עסקי חשוב, אשר מסייע בדרכים שונות. מאידך, הוא מהווה מעין "מכונה" מורכבת מבחינה טכנית, אשר כמו כל מכונה דורשת השגחה, טיפול ומדי פעם תיקונים ושיפורים שונים. זה לא סתם עניין, של יצירת אתר ואז להעלות אותו לרשת האינטרנט. באמצעות כמה שירותי ענן פשוטים, ניתן לשדרג את תועלות האתר עבורכם, באופן ניכר. הכירו את חברת GNS ואת מה שהיא יכולה להציע לכם.

לקחת את ההשקעה לרמה הבאה

הקמת אתר אינטרנט עסקי, היא כיום דבר מובן מאליו בתחומים רבים. זו היא גם יוזמה, אשר קל למדי לבצע מבחינה טכנית. אך רק ברמה הבסיסית. אם רוצים אתר איכותי באמת, יש לא מעט פרטים להתעמק בהם ומומחים לפנות אליהם לסיוע. בכל מקרה, מגיעים לבסוף למצב של אתר פעיל וחשוב להבין, שהסיפור לא נגמר כאן. עדיין ניתן וכדאי וחשוב, לשפר את אופן תפקוד האתר. באמצעות שירותים שונים שמציעה חברת GNS, ניתן לממש זאת בקלות ובמהירות. הסוד לכך? אלה שירותי ענן, שהוא תחום שבו הגמישות וקלות השימוש נמצאים במרכז הבמה. באילו שירותים מדובר, מבחינת שיפור פעילות אתרים עסקיים?

 

 

שרתים וירטואליים

ראשית, תוכלו לארח את האתר עצמו על Virtual Private Server או שרת פרטי וירטואלי. זהו סוג שרתים אשר מתפקד כמו שרת רגיל, אך הוא גמיש מאוד באפשרויות. בין השאר, הוא מסתגל בקלות רבה לדרישות משאבים משתנות. מאחר ששרת הוא התשתית הבסיסית ביותר עבור אתר אינטרנט, כדאי לשקול אפשרות זו.

שיפור ביצועים

כיצד תבטיחו ביצועים מיטביים לאתר של רשת מכוני הכושר שלכם? GNS מציעה שירותי ניטור מרחוק ותמיכה טכנית. בעזרתם, שיבושים שונים יוכלו להיות מזוהים בהקדם ולקבל מענה זריז. כמו כן, ניתן לשפר את התפקוד השוטף של האתר, באמצעות שרות מסוג Load Balancer או Content Distribution Network (מכונה גם בשם  Content Delivery Network).

שירותי גיבוי

האם וכיצד, אתם מגבים את המידע של האתר שלכם? גיבוי הוא היבט חשוב מאוד לגבי המידע בעסק וחיוני שלא לשכוח זאת, בהקשר האתר העסקי. אם האתר ייפגע מכל סיבה שהיא, גיבוי עדכני עשוי לסייע "להציל את המצב" במהירות. GNS מציעה שירות גיבוי לענן, בעלות של החל מ-$12 לחודש בלבד. פעילויות הגיבוי והשחזור מבוצעות בעזרתו באופן אוטומטי, עם התאמה קלה לדרישות משאבים משתנות. השחזור קל ומהיר, דבר שיבטיח שתוכלו להתאושש במהירות ממקרי כשל שונים באתר. אם עדיין לא התנסיתם בשרות מסוג זה, ייתן שאתם חושבים באופן טבעי, האם התקשורת מול שרות מרוחק כזה לא מסורבלת? מסוכנת? בזכות פריסת שרתים רחבה ברחבי העולם, GNS מספקת את שרות הגיבוי שלה ברמת ביצועים גבוהה, כך שהעבודה איתו זריזה ופשוטה. כמו כן, התקשורת מול השרות מוצפנת והמידע שגיביתם בעזרתו יישמר באופן מאובטח.

הגנה מפני מתקפות DDoS

מתקפות מסוג Distributed Denial of Service הן בין הסכנות העיקריות לאתרים. זהו סוג מתקפה פשוט יחסית, שבו מופעלים מנגנונים אוטומטיים של התוקפים, בכדי לדמות כניסת גולשים רבים לאתר. כך נוצר מעין פקק תנועה, אשר מפריע לשימוש של גולשים אמיתיים באתר. חשוב לזכור, שמכוני כושר ישראליים נמצאים על הכוונת של תוקפים, מעצם היותם אתרים ישראליים. הפתרון? שרות של GNS אשר מנטרל זאת.

לסיכום

אם כבר השקעתם באתר איכותי, מצו את ההשקעה בו, באמצעות שירותי הענן המתקדמים של חברת GNS.