אחד האתגרים הפחות מדוברים של ספורטאים הוא כל נושא ההגעה לאימון. נכון שאסור להקל ראש בעניין המוטיבציה או בנושא הפציעות למשל, אבל גם השאלה איך נגיע לאימון היא שאלה חשובה, ואם אתם עדיין שוברים את הראש אז הגיע הזמן לפתור את הבעיה. אחת האפשרויות הטובות ביותר לרכישת רכב כיום היא המסלול שנקרא ליסינג פרטי ונראה שלא הרבה אנשים מודעים לאופציה הזו. בואו ננסה להבין בדיוק במה מדובר ומדוע זוהי האפשרות המשתלמת ביותר כיום לרכישת כלי רכב.

מה זה בכלל ליסינג?

ליסינג היא עסקת מימון לכלי רכב המתבססת על השכרה או חכירה לטווח ארוך. כלומר שבמקום שתצטרכו להוציא סכומים גדולים לרכישת רכב מהניילון שלרובינו אין, ליסינג פרטי יאפשר לכם לנהוג ברכב חדש ולשלם עליו בפריסה נוחה, כך שאתם לא חייבים בכלל להחזיק בסכום הכסף המלא ביד לצורך רכישת הרכב. כמו כן גם אין צורך לקחת הלוואה מהבנק או הלוואה חוץ בנקאית. בשיטה הזו משלמים על רכבים תשלום חודשי ובתום התקופה ניתן לרכוש את הרכב בניקוי התשלומים שכבר שולמו, לשדרג לרכב חדש או להחזיר את הרכב לחברה.

 

 

מהו ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי היא אחת מאפשרויות הליסינג הנוחות והמשתלמות ביותר בשוק הליסינג כיום. בשיטת הליסינג הפרטי הלקוח בעצם חוכר את הרכב, משלם עליו מקדמה ולאחר מכן תשלום חודשי בסכום שהוגדר מראש. בתום תקופה התשלומים נשארת היתרה שצריך לפרוע. בנקודה הזו אפשר לבחור בין כמה אפשרויות: לפרוע את יתרת החוב בכסף, להמשיך ולפרוס את התשלומים עליו או לבצע עסקת טרייד אין מול החברה, לשדרג את הרכב ולהתאים תשלומים מחדש. החברות המובילות מאפשרות ללקוחות מגוון אפשרויות תשלום ומשחק בין גובה המקדמה לבין התשלום החודשי כדי לעשות את זה הכי נוח ומשתלם שאפשר.

היתרונות ליסינג פרטי

לשיטת ליסינג פרטי יש לא מעט יתרונות מובהקים שצריך להכיר.

בראש ובראשונה בתקופה בה הכל כל כך יקר והרבה אנשים מתקשים לעמוד בהוצאה של רכב, ליסינג פרטי זו דרך פשוט נוחה ומצוינת לקנות רכב פרטי גם אם אין בידינו סכום כסף נזיל לרכישת רכב (או שיש ומשיקולים שלנו לא נרצה להוציא את מלוא הסכום). בנוסף, ליסינג פרטי היא שיטה המאפשרת לנו להחליף את הרכב לרכב חדש בכל שנתיים שלוש מבלי לשבור את הראש עם התעסקויות של מכירת רכב, ירידת ערך שלו וכן הלאה. מעבר לכך חשוב להבין כי המימון של ליסינג פרטי ניתן על ידי חברות הרכב ולא על ידי הבנקים. בגלל שחברות הרכב המובילות עובדות מול יבואני הרכב וקונות כמויות גדולות של רכבים, הן יכולות לגלגל את זה עד ללקוחו ובעצם לאפשר ריביות נמוכות למדי בהשוואה להלוואות של הבנקים וגופים חוץ בנקאיים.

אחרי כל זה חשוב לדבר גם על עניין התחזוקה והטיפול ברכב. רוב החברות מציעות שירותים מתואמים ומקצועיים ובהרבה מקרים הטיפולים כלולים בעלות העסקה ואין צורך בהוצאה נוספת. בחלק מן המקרים מקבלים הטבות נוספות כמו שטיפות חינם לרכב.

לסיכום – מעכשיו מגיעים לאימון בכיף ובקלות

בשורה התחתונה, אפשר להיפרד לשלום מהתחבורה הציבורית ולהפסיק לתכנן את כל היום שלכם סביב דרכי ההגעה לאימון. עם ליסינג פרטי תוכלו לרכוש רכב חדש ולהתנייד בקלות ממקום מתי שאתם רק רוצים ובלי לתת דין וחשבון לאף אחד. שווה להכיר את השירות הייחודי של סאנקאר – חברת הרכב המובילה בישראל שמציעה מגוון של מסלולי מימון נוחים ומשתלמים בהתאמה אישית.