אימון אירובי בחיק הטבע הוא דבר נהדר, אבל לא תמיד מתאים או ניתן לעשות זאת. הליכונים הם פתרון וותיק ומצוין לכך, אשר מאפשר להתאמן בנוחות ביתכם באופן אינטנסיבי, מתי שנוח לכם, כמה שנוח לכם ובקלות. אם כבר הליכונים, אז רצוי שהם יהיו מחברה מובילה וגם כדאי לבחור בהליכון מתקפל. על שתי דרישות אלה ועוד, עונים ההליכונים המתקפלים של WalkingPad. זו היא היכרות קצרה איתם.

עם הליכון מתקפל, שום דבר לא יעצור אתכם

בעונת החורף, הגשמים עשויים להפוך את האימון בחוץ ללא נעים במיוחד. בקיץ עוד יותר מכך – חום כבד, לחות, חמסין, אינם מצבי מזג אוויר שבהם מומלץ להתאמן. אך זה לא אומר שצריך להימנע מאימון. למעשה, יש כיום את כל הדרוש, בכדי להתאמן בתוך הבית, בכל יום ובכל מצב. הליכונים מאפשרים ללכת וגם לרוץ, בנוחות ביתכם ובאופן מיידי. לא צריך לנסוע עם הרכב למקום שבו אתם מתאמנים, ללבוש בגדים מיוחדים, לתאם עם מתאמנים אחרים. זה רק אתם וההליכון. שולפים אותו, נועלים נעלי ספורט ויוצאים לדרך. עברו על ההליכונים של walkingpad באתר רונלייט ותוכלו להתרשם בעצמכם מהאפשרויות. אנו מדברים באופן ספציפי על הליכונים מתקפלים. היכולת לקפל את ההליכון בקלות ובמהירות, תורמת לאפשרות לאחסן אותו בבית, מבלי שהוא יפריע יותר מדי. אם מנגנון הקיפול עצמו חזק, הוא יעמוד בשנים רבות של שימוש רב, כולל קיפולים ופריסות של המכשיר שוב ושוב. הליכונים גם מאפשרים להתאמן באופן מבוקר מאוד. הם מופעלים במהירות קבועה ומוגדרת מראש, לבחירתכם. משטח ההליכה הוא משטח אחיד, בשונה ממגוון המשטחים שעליהם תלכו או תרוצו בחוץ. משטח זה כמובן תוכנן ספציפית עבור הליכה וריצה, כך שהוא מספק עבור פעילויות אלה, את הפתרון המיטבי והבריא ביותר.

 

 

מה זה כולל?

בכדי להמחיש במהירות את יתרונות המוצרים האלה ואת האפשרויות שהם מספקים עבורכם, בואו נעבור על כמה תכונות מתקדמות של דגם X21:

  • ניהול מתקדם ונוח – צג מידע דיגיטלי שמובנה במכשיר, יעזור לכם לנהל אותו בנוחות מרבית. ניתן לנהל את המכשיר ביד אחת, באמצעות לוח בקרה שנמצא על הידית.
  • מעמד טלפון – ניתן להתקין על המכשיר בקלות טאבלט או סמארטפון, באמצעות מעמד מיוחד, ניתן להסרה. כך תוכלו להשתמש במכשירים אלה בנוחות במהלך האימון.
  • פעילות שקטה – הליכון לא חייב להרעיש, לכם או לשכנים. לדגם זה רעש מרבי של 75 דציבלים, כאשר מפעילים אותו על מהירות התנועה המרבית.
  • משטח הליכה איכותי – מידות משטח ההליכה הן 46*121 ס"מ. הוא בנוי בצורה מיוחדת, אשר מורכבת מ-4 שכבות. מבנה זה מדמה מסלול ריצה ומשפר נוחות ובטיחות שימוש בהליכון.
  • ויש גם אפליקציה – כמו לכל דבר היום, גם להליכון המתקפל יש כמובן אפליקציית עזר לניהולו. באמצעותה, ניתן לראות למשל פרמטרים של זמן שימוש, מהירות תנועה, ספירת צעדים וקלוריות שנשרפו ועוד. הליכה היא ספורט בריא מאוד ויעיל לכל הרוצים להוריד במשקל.
  • מנגנון קיפול חדשני – מנגנון הקיפול דורש רק שני שלבי קיפול, מאפשר אחסון בעמידה ובמינימום נפח. במצב פתוח, מידות ההליכון הן 142*72*102 ס"מ. במצבו המקופל, המידות הן 71*5*22.6 ס"מ.

WalkingPad X21 הוא הליכון מתקפל במשקל של 38 ק"ג ועם משקל נשיאה מקסימלי של 110 ק"ג. ניתן לנוע עליו במהירויות של עד 12 קמ"ש.

לסיכום

ההליכון המתקפל הוא בהחלט פריט ציוד אימון, שתופס כיום מקום של כבוד מבין מגוון האפשרויות למטרה זו ולא במקרה. אם אתם מחפשים מוצר מסוג זה, כדאי לבחור בחברה איכותית ובספק בולט. במילים אחרות – הליכוני WalkingPad באתר רונלייט.