אם אתם רוצים להמשיך ולנפח את השרירים שלכם גם כשאתם נמצאים בחופשה באילת, אנחנו ממליצים לכם לנסות את האטרקציות המגניבות האלה. סירת בננה, מצנח ים, שייט אבובים וקרייזי שארק, אלה הן רק חלק מהאטרקציות שאתם צריכים לעשות כדי לנפח את השרירים.

סירת בננה

אין ספק שבננה באילת היא אחת מהאטרקציות הכי מבוקשות באילת, והאמת היא שמבחינה ספורטיבית היא גם אחת מהאטרקציות שמותחות יותר את השרירים. אז אם אתם מחפשים אטרקציות שמעלות את הדופק, אין לנו ספק שזו יכולה להיות אחלה אטרקציה בעבורכם. טוב, אז אנחנו מדברים על סירה בצורה של בננה שטסה מהר על המים כי היא פשוט קשורה לסירת מנוע מאד מהירה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לנסות לא לעוף למים, ואנחנו מניחים שלא תצליחו במשימה. לכן, כל מה שאנחנו ממליצים לכם זה פשוט ליהנות ולצחוק עד השמיים כשאחד מהחברים שלכם עפים לתוך המים.

מצנח ים

אם אתם רוצים לשלב את האהבה שלכם לצניחה ולספורט ימי גם יחד, מצנח ים באילת היא אופציה מעולה עבורכם. המצנח עצמו קשור לסירת מנוע מהירה וכשהיא מגבירה את המהירות המצנח פשוט מתרומם ועולה לשמיים. מעכשיו זה אתם והנוף לבד, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליהנות מההרים המדהימים של המדבר, הים הכחול וכמובן מהאופק שבו תוכלו לראות את הרי סיני, את ירדן ואפילו את ערב הסעודית באופק הרחוק. את המצנח הזה ניתן לעשות לבד או עם בן או בת הזוג, אין ספק שמדובר בבילוי מסעיר שאחריו החופשה שלכם תיראה לגמרי אחרת.

שייט אבובים

הנה עוד אטרקציה ימית שתגרום לכם להפעיל את השרירים חזק כדי לא לעוף. אז כן, אנחנו מדברים על האבוב שכולכם מכירים מהשייט בירדן או בנחלי הצפון, רק שהפעם הסיפור הוא מעט שונה מבחינת המאמץ שתצטרכו להשקיע כדי לא לעוף למים. אתם קשורים לסירת מנוע עוצמתית במיוחד שטסה על המים במהירות משוגעת וכל מה שנהג הסירה ינסה לעשות זה להעיף אתכם למים בסיבובים. תצחקו עד השמיים כי זה ממש מצחיק כשמישהו אחר עף למים, עד שזה מגיע אליכם.

 

 

קרייזי שארק

הנה ההזדמנות שלכם לגלות דברים חדשים, לחוות הרפתקאות חדשות ולהפעיל את השרירים החזקים שלכם עם קרייזי שארק אילת. אז דמיינו לכם שבמקום לשבת על הספה בסלון אתם יושבים על ספה עגולה שטסה במהירות על המים ומעיפה אתכם מצד לצד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליהנות מהמים ששוטפים אתכם מכל עבר וכמובן לנסות שלא ליפול. על מנת להצליח במשימה הזו אתם צריכים להפעיל המון שרירים שישאירו אתכם על הספה, קחו בחשבון שסביר להניח שתוך זמן מה תפגשו את המים הקרירים ממש מקרוב.

סוגרים את האטרקציה לפני שיוצאים מהבית

אם אתם רוצים ליהנות מחופשה בראש טוב ורגוע ושלוח הזמנים שלכם יהיה מוגדר וברור, אנחנו ממליצים לכם לתכנן ולסגור את האטרקציות הימיות עוד לפני שאתם יוצאים מהבית. תוכלו להזמין את האטרקציות הללו באינטרנט הרבה לפני שאתם מגיעים לאילת ולדעת שאתם לא צריכים לבזבז זמן יקר על בילוי בתורים ארוכים ועוד.

לסיכום,

אם אתם מגיעים לחופשה באילת ובא לכם להפעיל גם שם את השירים ולנפח אותם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לנסות את אחת מהאטרקציות הספורטיביות שהצגנו במאמר זה. מה שכן, סגרו את האטרקציות עוד לפני שאתם יוצאים לאילת כדי ליהנות מחופשה רגועה.