מה דעתכם על קורס, שבו תלמדו כיצד להקים נכסים דיגיטליים, לטפח אותם ולהרוויח מהם? אולי תצליחו להתפרנס מיוגה ואפילו היטב, אך לעתים כדאי לבחון גם כיווני הכנסה נוספים, אשר תוכלו למנף במקביל. כיוון אחד כזה, מספק קורס נכסים דיגיטליים. מדוע זה עשוי להיות כדאי ומתאים לכם?

לנהל נכסים באינטרנט

נכסים באינטרנט, דומים עקרונית לנכסים בעולם הפיזי. מבלי להיכנס ליותר מדי פילוסופיה, זהו “משהו” שהוא בבעלותכם, גם אם הוא לא מוחשי פיזי אלא ”וירטואלי”. למשל מטבעות דיגיטליים, אתר אינטרנט, ערוץ סרטונים או ספר אלקטרוני. הפקת רווחים ממקורות כאלה מהווה נושא רחב ומורכב, אשר ניתן ללמוד בקורסים מתאימים. בכדי לראות סקירה של מקומות שמעבירים קורסים כאלה לחצו כאן וכך תוכלו להתרשם מנושא זה במהירות. ברור לכולם, שהפקת רווחים מנכסים פיזיים אפשרית, אך היא דורשת לימוד, מחשבה, השקעה רבה וזהירות. כך הדבר, גם לגבי נכסים דיגיטליים או "וירטואליים". קורס לנושא זה, יסייע לכם להשיג את המטרה. בכדי לחדד את הנקודה של חשיבות קורסים כאלה, אלה חמש סיבות להירשם:

בכדי לדעת מה אתם עושים

לפני הכול, כדאי להירשם לקורס נכסים דיגיטליים, בכדי להתחיל את העיסוק בכך בצורה הטובה ביותר. כל תחום כזה, כגון אתר מסחרי או מטבעות קריפטו, מהווה עולם ידע ייחודי בפני עצמו. תוכלו לצבור ידע זה דרך התנסות עצמית, אך הדבר יעלה לכם בטעויות חמורות והפסדים. תוכלו גם לאסוף אותו ממקורות רבים, בהדרגה, אך הדבר ייקח זמן רב. הדרך העדיפה, הבטוחה והמומלצת, היא לקחת קורס איכותי בנושא כזה.

לשפר יציבות, לצמצם סיכונים

אז ברור שכדאי להתחיל מקורס טוב ולא לבד. אבל למה דווקא קורס נכסים דיגיטליים? אנשים רבים מחפשים מקורות הכנסה נוספים ובצדק. זהו מהלך חכם, לצמצום הסיכונים מהפתעות לא נעימות בשוק התעסוקה ובכלל. כאשר יש מקורות הכנסה מגוונים, זמנים חלשים בהכנסה ממקור אחד, יאוזנו על ידי הכנסה טובה יותר במקורות האחרים. הדבר דומה במידה רבה ל"תיק השקעות" מגוון, אצל משקיעים בשוק ההון.

 

 

הכנסה פסיבית

רבים מתעניינים בכיוון זה, בכדי להשיג מה שמכונה הכנסה פאסיבית. זו עשויה להתקבל, בדרכים רבות. אם מדובר למשל באתר, נוכל למכור אותו, להשכיר אותו, לפרסם במסגרתו, ליישם "שיווק שותפים" ועוד. לגבי היבט ה"פאסיבית", חשוב לציין ולהדגיש את הנקודה הבאה: לא מדובר על פאסיביות, במובן של לא לעשות כלום! הדבר דומה לרווחים ממכונה – נאמר מכונת מכירת משקאות. הם ישנם, אך עדיין צריך להשקיע סביבה עבודה. אם רוכשים "מכונה" כזו, צריך להשקיע ברכישה חכמה. אם מפעילים אותה, צריך להשקיע בחשיפתה ללקוחות. היכן שיש "מכונות", יש תקלות וחיוני לטפל בהן במהירות וביעילות. אחרת הנכס שלכם עלול להפוך ל"פיל לבן", שאיננו רווחי.

גמישות

הדרכת ספורט מתבצעת בזמנים ספציפיים, שתלויים לא רק בכם. ניהול נכסים דיגיטליים לעומת זאת, לרוב יוכל להתבצע בזמנכם הפנוי, מתי שנוח לכם. זו היא גמישות, אשר עשויה להיות מאוד אטרקטיבית.

עוד תחומי עניין

בכל תחום עיסוק, עלולה להיות עם הזמן שחיקה. עיסוק גם בנכסים דיגיטליים, מספק לכם ערוץ עניין נוסף, אשר עשוי להפוך את שגרת יומכם למגוונת ומעניינת יותר.

לסיכום

למאמני כושר, בתחום היוגה או בכלל, כדאי בהחלט לבדוק ולשקול כיוון כזה. לכל היותר, תחליטו בעקבות זאת שהדבר לא מתאים לכם, כרגע או בכלל. אך מבלי לבדוק הזדמנויות, כיצד תנצלו הזדמנויות? כדאי לבדוק!