להתאמן זה נהדר, אבל לנצל את הדרך לסטודיו בכדי לייעל את האימון לשרוף קלוריות נוספות – זה נהדר עוד יותר. אז איך עושים את זה? הנה כמה הצעות שימושיות:

ברגל

כן, כן, שמעתם נכון. אם אתם רוצים לחזק את סיבולת לב הריאה שלכם, לחמם את השירים לקראת האימון ולייעל אותו, מוטב שתגיעו לאימון ברגל. הליכה היא פעילות בסיסית וקלילה שיכולה להיעשות בדרך לכל מקום ולא רק לסטודיו. היא משפרת את איכות החיים, תורמת להסדרת פעילות מעיים, מורידה את לחץ הדם, ממזערת את תסמיני גיל המעבר, אבל יותר מהכל – מאפשרת לכם זמן לחשוב ולהרהר בכל הדברים שמעסיקים אתכם ביום יום. כמובן שאופציה זו אפשרית כל עוד הסטודיו נמצא בעיר מגוריכם או חצי שעה-45 דקות הליכה ממנו. אגב, בימים חמים כשהשמש קופחת, לא מומלץ ללכת זמן רב כל כך, בייחוד אם אתם צועדים בשעות האור בהן השמש חזקה ופחות ידידותית. כך או כך, הצטיידו בבקבוק מים לדרך.

באופניים

רכיבה על אופניים היא דרך נהדרת להתנייד ממקום למקום ולשמור על בריאות איתנה ואיכותית. הרכיבה מאפשרת שריפת קלוריות רבה משום שמדובר בפעילות אירובית, כמו כן, הרכיבה אינה מעמיסה על המפרקים כפי שניכר בפעילויות גופניות אחרות, היא מסייעת להפחתת לחץ הדם ומחזקת את העצמות. תוכלו לרכוש אופניים מסוגים שונים, רק הקפידו לרכוש דגם איכותי המתאים לכם, בכדי שלא תסבלו מכאבי גב או ברכיים. נוסף לכך, תוכלו לאבזר את האופניים באביזרים לאופניים חשמליים או רגילים לרבות קסדה ומחזיר אור.

תחבורה ציבורית

אם אתם לא מעוניינים ללכת זמן רב ברגל, תוכלו לנסוע בתחבורה הציבורית ולרדת 2 תחנות לפני התחנה הקרובה לסטודיו, כך שלמעשה תלכו ברגל 20 דקות לערך, עד להגעה לסטודיו. אמנם לא מדובר בהליכה מסיבית, אך היא בהחלט תסייע לחמם את השרירים טרם ההגעה לאימון, ותעניק לכם את היתרונות הטמונים בהליכה. כמו כן, מומלץ לעשות את אותו הדבר גם בדרך חזור אם אתם לא מעוניינים להישאר עם שרירים תפוסים ביום שלמחרת. ההליכה תסייע לכם להפיג את העומס שניכר בשרירים במהלך האימון, כך שאם אתם מתכננים לבצע רק הליכה אחת, כדאי שתשקלו לקיים אותה לאחר האימון.

במדרגות

אם הסטודיו שלכם ממוקם בקומה העליונה של המבנה, אל תתעצלו והגיעו לאימון תוך עלייה במדרגות הבניין. את אותו תהליך תוכלו לעשות גם בתום האימון. אגב באופן כללי ההמלצה היא לוותר על המעלית ולהשתמש יותר במדרגות, זאת משום שהעלייה במדרגות נהדרת עבור שרירי הישבן, שרפת הקלוריות היומית עולה באופן ניכר והיא אף תורמת לחילוף חומרים יעיל ותקין.

 

הדרך לאימון רצופה בדרכים בריאות וייחודיות, החל מהליכה רגלית ועד לרכיבה על אופניים. אלו יסייעו לעם לייעל את האימון, לשרוף יותר קלוריות ולשפר את הביצועים. השאירו את הרכב בחנייה והגיעו לאימון באחת מן הדרכים המצוינות לעיל ובעוד מספר שבועות, תוכלו לראות תוצאות.