רגע אחרי אימון פילאטיס טוב, הגיע הזמן להקדיש זמן לעצמכם לשבת בספה או אפילו במיטה לטובת קריאה של ספר. למעשה, לשילוב של ספרים בשגרת היומיום יש השפעה חיובית לא רק על מצב הרוח שלכם אלא גם על היכולת להשכיח את צרות היום, כאשר בסקירה הזו נציג בפניכם את חמשת הספרים המומלצים ביותר לטובת פינוק לאחר אימון. מוכנים? בואו נתחיל!

הספר האדום/אסף ענברי

יצירה ספרותית אשר מהווה הזדמנות מצוינת לצלול לעבר עולם מרתק והיסטורי יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של הספר האדום של אסף ענברי. מדובר בסיפור מרתק אשר מתרחש באמצע המאה העשרים ובזמן המלחמה הקרה כאשר שלושת מנהיגי השמאל באותה התקופה נמצאים בשנים גורליות שבהם הם מתייסרים בין החלומות על גאולה, לבין התפכחות כתוצאה מעליית הקומוניזם. מדובר ביצירה ספרותית אשר מהווה הזדמנות מצוינת לצלול לעבר שאלות מורכבות בנוגע לציונות אמונה לצד בגידה וכן נאמנות.

כוח בלתי מוגבל/אנתוני רובינס

אנתוני רובינס נחשב לאחד מהמאמנים המנטליים הגדולים ביותר בעולם, אם לא הגדול שבהם. ספרו כוח בלתי מוגבל הוא ספר אשר יכול לא רק להעצים אתכם אלא גם לתת לכם תובנות מעולות שאותם ניתן ליישם בחיי היום יום, החל מאופן ההתנהלות שלכם בעבודה ועד הקשר שבין פעילות גופנית למצב הרגשי שלכם. מדובר בספר מרתק אשר נמצא כבר שנים רבות בראש רשימת רבי המכר, על כן הוא מומלץ מאוד בעבור כל מי שרוצה לנצל את ההזדמנות לאחר האימון להתפנק אבל גם ללמוד מספר שדרכו ניתן לקבל שלל טיפים שאותם ניתן ליישם בחיי היום יום, ובכל תחום.

 

 

ניצחון/הרלן קובן

אם חשקה נפשכם בספר מותח להכניס אתכם לאווירה אין ספק כי הספר אותו אתם צריכים להזמין או הספר ניצחון מאת הסופר המהולל והאהוב ביותר בישראל כמו גם בעולם, הרלן קובן. בספרו מציג הסופר בשפה קולחת ומרתקת את הסיפור של יורשת עשירה אשר נחטפת במסגרת של שוד, ומצליחה להימלט. בעלילה סוחפת תיכנסו לעבר עולם מרתק שבו נחשפים שקרים ולא מעט סודות, מה שהופך את חווית הקריאה למרתקת, ממש עד הדקה האחרונה.

איתנו זה מתחיל/קולין הובר

בשנים האחרונות ניתן להבחין כיצד הז'אנר הרומנטי הפך למבוקש מאוד בעבור הקוראים הישראלים, כאשר ספר מומלץ שיכול להעביר לכם את הזמן לאחר האימון הוא ספרה של הסופרת קולין הובר אשר מתמקד בסיפור אהבה המשלב בין מסתורין, מתח ותושייה, בעקבות סיפור אהבה בלתי אפשרי. מדובר בספר אשר מצליח כבר תקופה ארוכה להגיע לראש הרשימה של רבי המכר, ובימים אלו אף עובר עיבוד לסרט.

הספר הלא נכון/נעה ידלין

בספרה הספר הלא נכון מכניסה נעה ידלין את הקוראים לסיפורה של רונה, אם לתינוק בן עשרה חודשים אשר חולמת להוציא ספר. הספר מתמקד בסיפור האישי של אישה אשר מחליטה ללכת על החלומות שלה ולהגשים את עצמה מאחורי הגב של בעלה, כל זאת במסגרת של רומן נוגע ללב אשר מתייחס למערכות יחסים, הגשמה עצמית וכן סודות שכל אחד מאיתנו מסתיר.

לסיכום

חמשת הספרים אותם הצגנו לכם כאן מהווים הזדמנות נהדרת להשקיע את הזמן שלאחר האימון בקריאה, כאשר רכישה של הספרים אותם הצגנו כאן יכולה להתבצע באמצעות האתר של חברת סטימצקי. כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את הספרים לעגלה, להשלים את התשלום המאובטח ולקבל את המשלוח שלכם עד לבית, כל זאת מתוך מטרה ליצור זמן איכות – מיד לאחר האימון.