אימוני פילאטיס

אם אתם נמנים על ציבור מדריכי הכושר בישראל, כנראה שמשבר הקורונה העולמי טרף גם את הקלפים שלכם ואילץ אתכם למצוא פתרונות יצירתיים להמשיך ולעסוק בתחום האימונים בשביל התשוקה וגם בשביל הפרנסה כמובן. למרבה הצער, מאמנים רבים מתחומים שונים לא ידעו איך לצלוח את המשבר ונאלצו לעזוב את המקצוע לעת עתה ולעסוק בדברים אחרים, אך נקודת האור היא שרבים הצליחו למצוא פתרונות יצירתיים להמשיך ולעסוק בתחום בתקופה, מה שמראה שבהחלט אפשר לעשות את זה. אחת הדרכים היצירתיות בהן בחרו מאמנים היא אימונים מרחוק דרך הזום ואחד הענפים ששגשגו במיוחד הוא הפילאטיס. מי שרוצה להעביר סדנאות איכותיות בזום בהחלט יכול לעשות זאת, אך חשוב להיערך לכך. הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

אתם צריכים חיבור אינטרנט איכותי

בראש ובראשונה, בשביל שתוכלו להעביר שידור סטרימינג לקהל גדול של מתאמנים, אתם חייבים חיבור אינטרנט איכותי. אם למתאמנים אין חיבור כזה זה לא בשליטתכם, אבל אם לכם אין חיבור כזה, כל מי שצופה בכם ירגיש זאת עם שידור איטי, מקוטע, סאונד בעייתי ותמונה מטושטשת ולא ברורה. לכן, מומלץ בהחלט לבחור מראש בספק איכותי כמו ITC למשל, שיבטיח שידור ברור וטוב.

אימוני פילאטיס

אל תתפשרו על מצלמה

יכול להיות מאד שהמצלמה בטלפון שלכם פשוט לא תעשה את העבודה ובכל אופן זה לא ממש נוח להעביר שיעור שלם כשאתם עובדים מול הטלפון ולא ממש רואים את המתאמנים. כדאי בהחלט לעבוד עם מחשב נייד אותו תוכלו להזיז מקום למקום בהתאם לצורך ואם יש לו מצלמה איכותית אתם כבר מסודרים. אם המצלמה המובנית שלו לא הכי טובה שיש, תוכלו לרכוש מצלמה איכותית שתתן תוצאות טובות בכמה מאות שקלים בלבד. שימו לב כי צילום ברמה גבוהה דורש גם סטרימינג טוב יותר ולכן גם כאן מומלץ להיערך מראש עם תשתית אינטרנט טובה וחיבור יציב כמו שתקבלו עם ספק אינטרנט ITC למשל.

הכינו את אזור האימון מראש

נכון, אם תבחרו בנותן שירות איכותי כמו ספק ITC, תדאגו למצלמה חזקה ותעשו מספר טסטים לפני שתצאו לדרך, כנראה שתהיו ערוכים מבחינה טכנית לשיעורים, אבל זה לא יבטיח שלא תתקלו במכשולים פיזיים. פנו מראש מקום ייעודי לאימונים בחלל הבית שלכם ואם אין לכם מקום כזה, חפשו מקום חיצוני בו מותר לשהות כדי לעשות את זה. בכל מקרה הקפידו שלא לערוך את השיעורים במקום לא נוח בבית ובטח שלא כאשר יש הרבה בלגן ברקע.

מדריכי פילאטיס שיקפידו על כל הדברים האלו, יוכלו בהחלט לתת לקהל המתאמנים שלהם אימון איכותי ברמה גבוהה, שלא נופל מהאימונים המסורתיים פנים אל פנים בסטודיו. צאו לדרך וזכרו כי אם אתם ערוכים מראש ברמה הטכנית, לא אמורות להיות אף מהמורות בדרך.