מחפשת את האקססוריז והביגוד המושלם לאימוני הספורט שלך? מדובר בלי ספק בחלק חשוב ומהותי משגרת האימונים, שבעזרתו תוכלי להפיק הרבה יותר מכל אימון, פשוט בגלל העובדה הפשוטה שכאשר יש לך מוצרי ספורט איכותיים ובעיקר ביגוד באיכות גבוהה, זה מעלה את המוטיבציה במהירות, וגם את החשק להתמיד בשגרת האימונים. יחד עם זאת, ציוד וביגוד ספורט יכולים להיות יקרים ולכן יש לא מעט נשים שמחפשות לרכוש את המוצרים האלה דרך האינטרנט. מדובר בדרך מצוינת להוזיל מחירים, אבל חשוב לדעת לעשות את זה נכון כדי לא לרכוש מוצרים באיכות ירודה או חלילה ליפול לאיזו תרמית. על כן אספנו בעבורך חמישה טיפים מנצחים לרכישת ציוד ספורט באינטרנט.

ביגוד? עדיף לקנות מאותה החנות

אחת הטעויות הנפוצות של נשים היא רכישה של ביגוד מכמה מקורות שונים. כשהמשלוח מגיע, את מגלה שהטייץ פשוט מושלם, בדיוק כמו שציפית, אבל הטופ שרכשת ממקום אחר עשוי מבד די זול, לא נוח ללבישה ולא בדיוק מתאים למכנסיים. לכן ההמלצה שלנו היא לקנות סטים שלמים או לבחור פריטים שונים מאותו אתר. באתר anywear למשל, תוכלי לקנות כאלה סטים או להרכיב לך לוק לטעמך כשאת יכולה להיות בטוחה שכל המוצרים יהיו איכותיים, בלי קשר לקולקציה או לדגם שבחרת. זה ממש בסדר אם את רוצה לקנות מכמה מקומות, רק כדאי לבחור במלתחה שלמה בכל אתר ולא לסמוך על שילוב של בגדים מאתרים שונים.

אל תקני מאתרים לא מוכרים

הדבר הכי לא נעים שיכול לקרות כשרוכשים ציוד ספורט מאתר אינטרנט הוא ליפול קורבן לתרמית ולגלות שגבו מאיתנו תשלום ללא תמורה. זה קורה בדרך כלל כשנשים מתפתות לרכוש מאתרים לא מוכרים, לרוב בגלל מחירים זולים (בדרך כלל באופן מחשיד). אם מצאת אתר שנראה לך מתאים, ההמלצה שלנו היא קודם כל למצוא נשים אחרות שקנו ממנו שיוכלו לספר על חוויה וככה תוכלי להיות בטוחה.

5 טיפים לקניית מוצרי ספורט באינטרנט-

בדקי את המידות קודם

המידות בחנויות ואתרים שונים עשויות להשתנות וכדי שלא תזמיני בטעות ביגוד לא מתאים, כדאי לברר מראש איזה מידה מתאימה לך. הדרך הכי טובה לדעת את זה היא לראות את הדוגמניות באתר ולהבין איזה מידה של בגד הן לובשות. אופציה נוספת היא למדוד את עצמך באמצעות סרט מדידה, ולהשוות למידות הבגד (לרוב יש פירוט של מידות בס"מ או באינצ'ים).

הזמיני מראש לכל השנה

זכרי כי זמני המשלוח משתנים ועשויים להיות ארוכים, במיוחד אם את מזמינה מאתרים בחו"ל. כך, בגד או פריט שהזמנת והגיע אחרי חודשיים, עשוי להיות לא רלוונטי. לכן ההמלצה שלנו היא להזמין את כל הציוד והביגוד לשנה קדימה, אלא אם כן את מזמינה מאתר שאת מכירה וזמן השילוח הוא מהיר.

ציוד כושר? עדיף לקנות בחנות

המלצה חשובה לסיום – אם את מחפשת דברים גדולים כמו אופני כושר או הליכון, עדיף להימנע מעוגמת נפש ולרכוש מוצר בחנות בארץ, אפילו אם המחיר מעט גבוה יותר.