כנשים אשר דואגות באופן קבוע לשמור על כושר במסגרת של פעילות גופנית, מדי פעם יש צורך להוריד את נעלי הספורט ולעבור לנעלי עקב אשר יעניקו לכם לוק מנצח ובלתי נשכח שיכול להתאים לכל אישה ובכל גיל. נעלי העקב כפי שהכרנו בעבר השתנו, וזאת בעקבות פיתוח ועיצוב של נעליים איכותיות שלא יהרסו לכן את הרגליים אלא להפך, יאפשרו לכן לנוע בביטחון ובשיק אינסופי. כיצד תוכלו לבחור את נעלי העקב האיכותיות ביותר? להלן הפרטים.

חומר גלם

בדיוק כמו שאתן מקפידות על רכישה של נעלי ספורט מחומר גלם איכותי, כך צריך להקפיד על רכישה של נעל העשויה מחומרים חזקים ועמידים שימנעו שפשוף את כף הרגל או שימוש אחד בלבד בעקבות בלאי גבוה. נעלי עקב לנשים באתר פריטי בלרינס תוכלו למצוא מגוון רחב של נעלי עקב באיכות מעולה ועם שימת דגש על שימוש בחומרים איכותיים שמבטיחים כי הנעל תשרת אתכן למשך זמן רב, וברמת איכות וגימור יוצאת מהכלל.

גובה העקב

אם אתן לא נועלות באופן קבוע נעלי עקב, עדיף לבצע רכישה של נעל עם עקב נמוך, וזאת מתוך מטרה להתרגל ובהתאם לכך גם להפחית את העומס המופעל על כף הרגל. ככל הברזל קובע כי ככל שהעקב גבוה יותר, כך היכולת שלכן להפחית את הנזקים שעלולים להתרחש בעקבות נעילה ממושכת עולים, ועל כן העדיפו לבחור בעקב נמוך יחסי ולא בעקב גבוה שעשוי להוביל לכאבים.

 

 

 

מרווח לאצבעות

במידה ואתן רוכשות נעלי עקב דרך האינטרנט, מומלץ להיעזר בסרגל המידות המוצמד ליד כל נעל וזאת מתוך מטרה להתאים את המידה לכף הרגל שלכן. שימו לב כי אתן משאירות מרווח לאצבעות, ועל כן רצוי לקחת חצי מידה יותר בשביל להפחית את הלחץ שנוצר בעקבות חוסר מרווח. במידה והנעל לא נוחה לכן אפשר להוסיף רפידה מג'ל אשר גם שומרת על כף הרגל והאצבעות וגם מאפשרת תנועה מלאה, בנוחות מקסימלית.

עובי העקב

ככל שהעקב דק יותר כך הוא פחות נוח להליכה. בין אתן מנוסות בהליכה על עקבים או שזו הפעם הראשונה, בחרו בעקב עבה וכן הקפידו בזמן ימי ההסתגלות לנעול נעל פלטפורמה, כל זאת מתוך מטרה להתרגל לגובה וכן להליכה המתבצעת במסגרת הזו. מדובר בהזדמנות מעולה להוביל ליצירה של לוק בלתי נשכח המשלב מראה אופנתי ביחד עם נעל עקב עם עקב עבה שגם מספק לכן יכולת ליצור אמירה אופנתית יוצאת דופן.

קלאסיות לצד טרנדיות

החלטה לגבי רכישה של נעל עקב כוללת לא רק את האלמנט של הנוחות אלא גם של העיצוב. מומלץ לשוטט ברשתות החברתיות כמו גם במגזינים המתמחים בתחום האופנה מתוך מטרה לקבל השראה, ובהתאם לכך לבחור בזוג נעליים אשר יכול להתאים למגוון רחב של לוקים – החל מחליפות ועד לשמלות ערב. שימו לב כי גם בתחום הזה של נעלי עקב יש טרנדים, אולם רצוי בתור התחלה לבחור בנעל קלאסית שתשתמש אתכן למשך זמן רב.

לסיכום

יציאה לאירוע מהווה הזדמנות מעולה לזנוח את נעלי הספורט ולעלות על נעלי עקב. דרך יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתן תוכלו להשקיע בעצמכן וליצור מראה שיקי ועל זמני המבוסס על אאוטפיט אופנתי לצד נעל עקב אשר יעניקו לכן מראה מרשים שיגרוף מחמאות מקיר לקיר. לאחר שרכשתן, מומלץ להתנסות בנעל למשך לפחות שבוע, כל זאת מתוך מטרה ללכת עם הנעליים בביטחון ועם ידיעה ברורה כי אתן נראות ומרגישות במיטבכן..