קניית לייקים

ענף אימוני הפילאטיס הפך בשנים האחרונות לאחד מענפי הכושר הפופולריים והנפוצים ביותר במדינת ישראל. גברים ונשים כאחד, מבקשים להצטרף לקבוצות אימון שונות או בוחרים במאמן אישי על מנת להנות מהיתרונות הרבים של השיטה שביניהם חיזוק השרירים, שיפור היציבה וסיוע בהתמודדות עם חרדה ומתח בהיבט הנפשי. בדיוק בגלל זה מדובר בענף רווחי וחובבי כושר רבים הפכו אותו למקצוע ולמדו איך להיות מאמני פילאטיס. כיום, ישנה תחרות לא קטנה בתחום כולו ומי שמצליח לבלוט מעל המתחרים הוא מי שמכיל לשווק את עצמו כראוי. אחת מדרכי השיווק הכי טובות בתחום הפילאטיס כיום היא שיווק באינסטגרם, והנה כמה דברים שחשוב לדעת על התחום.

יותר לייקים = יותר חשיפה

האלגוריתם של אינסטגרם נותן חשיפה גבוהה יותר לפרופילים כמות לייקים גבוהה. איסוף לייקים הוא משימה ארוכה וסיזיפית שיכולה לקחת גם שנים ארוכות ולפעמים יש צורך בתוצאות הרבה יותר מהירות בטווח המיידי. קניית לייקים היא אופציה מצוינת למי שרוצה להנות מחשיפה גבוהה במהירות ומדובר אגב בתהליך חוקי ובטוח לגמרי. במקביל, מומלץ להמשיך ולהזמין אנשים לסמן לייק בפרופיל שלכם ובמיוחד לקדם את הדף בקרב המתאמנים שלכם.

חשוב להעלות תוכן איכותי

סביר להניח שכל מה שתחשבו להעלות לפרופיל כבר נעשה לפני כן ולכן אין צורך באמת להמציא את הגלגל מחדש. עם זאת, זה בהחלט רעיון לא רע להפוך את הגלגל שלכם להרבה יותר מושך וויראלי. איך עושים את זה? ובכן, אנו ממליצים להעלות תכנים קצרים וקליטים. אם זה סרטונים, לא לעבור את השלוש דקות כי אחר כך גולשים פשוט מאבדים עניין. במהלך השבוע הקפידו להעלות תמונות שישקפו כיף והנאה וימשכו גולשים ועוקבים נוספים לבוא ולהכיר אתכם מקרוב.

חשוב להקפיד גם על כמות התוכן

אם אתם מעלים סרטונים מצחיקים ומעניינים אבל עושים זאת רק פעם בחודש, לא באמת עשיתם בזה כלום. ההעלאה של תכנים לאינסטגרם צריכה לקרות על בסיס קבוע או שאחרת העוקבים שלכם פשוט יאבדו עניין ויחשבו שאין לכם יותר מדי מה להציע, אפילו אם זה לא באמת נכון. אם אין לכם זמן או חשק לעשות את זה, אפשר בהחלט לפנות לחברה מקצועית שתעשה זאת בעבורכם, אבל בהחלט לא כדאי לוותר על זה.

שווה להיעזר במשפיענים

משפיענים ואושיות אינסטגרם הם אנשים המוכרים בקהילה ואפשר לומר שהם מעין סלבים מקומיים. אם אתם מאמני אינסטגרם ותיקים יש סיכוי לא רע שכבר עכשיו מתאמנים אצלכם כמה משפיענים כאלה ואם הם מחוברים אליכם וחפצים בהצלחה שלכם, הם ודאי ישמחו לעזור ולקדם אתכם בפיד בסטורי.

לסיכום, אלו הם כמה עקרונות בנוגע לשיווק נכון באינסטגרם שווה לזכור, בהחלט מומלץ שלא להזניח את הפלטפורמה הזו ולהשקיע בשיווק איכותי ומקצועי על בסיס קבוע.