בגדי ספורט

הידעתם? לבגדים שתלבשו בפעילות הגופנית יש משמעות חשובה בחוויית האימון. למרות שרבים נוטים ללבוש טייץ וגופיה פשוטה לאימוני הכושר שלהם, מסתבר שאיכות הבד ומאפייני הבגד תורמים לא מעט לחוויית האימון ולביצועים. בחירת בגדי הספורט לאימון חייבת להיעשות באופן מושכל, ולכן הכנו עבורכם את המדריך הבא.

בדים נושמים

פעילות גופנית היא ללא ספק דבר שחשוב ומומלץ לאמץ באופן שגרתי, בין אם מדובר ברכיבה על אופניים, ריצה, שיעורי ריקוד או אפילו הליכה קלילה בשעות הערב. המשותף לפעילויות הללו שבכולן אנו מוציאים כמות אנרגיה משמעותית, מגבירים את הדופק, מעלים את רמת האדרנלין ובהתאם לכך, הגוף מפריש פסולת, משמע, אנחנו מזיעים.

הזעה יכולה להשפיע על איכות האימון, להפריע לנו להתאמן ולמנוע מאתנו להגיע לביצועים הרצויים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה, היא באמצעות רכישת בגדים נושמים שמאפשרים לזיעה להתנדף במהירות ולשמור על טמפרטורת הגוף באופן אחיד. אחת הטכנולוגיות המוכרות בעולם הספורט, היא טכנולוגיית COOLTEX, המאפיינת מגוון רחב של בגדי ספורט נושמים ומדירי זיעה, שמתייבשים מהר ומהווים אלמנט אידיאלי לאימונים. ניתן למצוא בגדי ספורט נושמים במגוון רחב של חנויות ומותגים, לרבות אדידס רמת אביב, כך שתוכלו לרכוש ביגוד ספורט אופנתי ואפקטיבי במיוחד.

נוסף לרכישת בגדים העשויים מבדים נושמים, חשוב שבגדי האימון יהיו נוחים לכם, לא יפריעו למהלך האימון ולא יגרמו לכם לסדר אותם באופן תכוף. לכן, בחרו בבגדים שמתאימים לסוג האימון הרצוי. נוסף לכך, רכשו בגדים שיוכלו להתאים ליתר בגדי הספורט שלכם. למשל ניתן להצטייד במגוון רחב של בגדים בצבעים ניטרליים, ולצדם לרכוש מספר פריטים בצבעים זוהרים, כך תוכלו להתאים בין הצבע הניטרלי לזוהר ולהתלבש בסטייל.

התאימו את הנעליים לאימון

חשוב להתאים את הנעליים עמם אתם מתאמנים לסוג האימון, כלומר סביר להניח שלא תלכו לשיעורי זומבה עם נעלי ריצה, אלא עם נעליים המיועדות לריקוד ומתאימות לפרקט. חשבו עם סוגי האימון שלכם ורכשו נעליים בהתאם.

למשל, ברכישת נעלי ריצה, חשוב לציין כי מוטב לרכוש נעליים שמתאימות באופן מדויק למידת הרגל, בעלות נוחות מרבית, מתאימות למגוון משטחים, מכילות בלמי זעזועים וסוליה איכותית. לעומת זאת, ברכישת נעלי כדורסל, חשוב לוודא שהנעליים מכילות קפיצים כמו גם טכנולוגיות ייחודיות לשיכוך הפגיעה בקרקע. מכאן, חשוב להדגיש בשנית, כי יש להתאים את הנעל לפעילות הגופנית הרצויה. כך למעשה, תוכלו להתאמן באופן המיטבי וליהנות מחוויית אימון איכותית.

ומה לגבי הגרביים?

רבים משקיעים ממיטב כספם על בגדים ונעליים לאימוני הכושר, ושוכחים שגם לגרביים יש תפקיד משמעותי בתהליך. כיום, ניתן למצוא גרביים מבדים ייחודיים שמגנים על אזורים החשופים לפגיעות בכף הרגל ומיוצרים מבדים נושמים. כמו כן, העדיפו גרביים עשויים כותנה, זאת כדי להימנע מהיווצרות פטריות או ריחות שונים.

 

לסיכום, רכשו בגדי ספורט בעלי טכנולוגיה לנידוף זיעה והשתדלו להתאים בין הבגדים שברשותכם כך שתוכלו ליצור אאוטפיט ייחודי גם לטובת האימון. וודאו שנעלי הספורט שלכם מתאימות לסוג האימון הרלוונטי ואל תשכחו לרכוש גרבי כותנה איכותיים.